Akumuliatoriai

Geriausios kokybės produktai iš „Bosch Car Service“. Akumuliatoriai

Automobilių akumuliatoriai iš „Bosch“ – galios garantija

Šiuolaikiniuose automobiliuose sumontuojama daug naujos įrangos (pvz., važiavimo saugos sistemos), todėl jiems reikia daug daugiau elektros energijos nei anksčiau. Įprasti elektros energijos šaltiniai greitai išsenka. Ar žinojote, kad tik vieną iš trijų akumuliatoriaus gedimo atvejų sukelia gamybos defektas? „Bosch Car Service“ ekspertai gerai žino, kad pigiausio akumuliatoriaus pasirinkimas ne visada yra geriausias sprendimas. Tam tikrose transporto priemonėse reikalingi ypatingi akumuliatoriai, tokie kaip S5 EFB ir S5 AGM modeliai iš „Bosch“ pritaikyti “start/stop” sistemoms, suteikiantys daug daugiau elektros energijos, net ir po daugybės įkrovimo ciklų bet kokiomis oro sąlygomis.

 

Į „Bosch“ akumuliatorių asortimentą

Akumuliatorių technologija iš „Bosch“ – optimalus energijos kiekis visiems poreikiams

Automobilių akumuliatoriusKiekvienas “Bosch Car Service” darbuotojas kasdien atiduoda visą savo energiją, kad jūsų automobilis kuo greičiau grįžtų į kelią. Todėl mes remiamės novatoriškomis „Bosch“ akumuliatorių technologijomis ir geriausios kokybės standartais. “Bosch” akumuliatoriai buvo sukurti būtent taip, kad atitiktų skirtingų automobilių tipų reikalavimus ir nuolat užtikrintų pakankamą energijos kiekį jūsų automobilyje – nekalbant apie geriausios kokybės, saugumo ir patikimumo standartus.

S5 su AGM technologija – automobiliams su “start/stop” ir elektros energijos rekuperacijos sistemomis

AGM (sugeriančios stiklo medžiagos) technologija iš „Bosch“ yra geriausia rinkoje, galinti patenkinti griežčiausius akumuliatoriams keliamus reikalavimus. Dėl šiuolaikinėse transporto priemonėse nuolat augančio elektros įrenginių skaičiaus reikia ne tik daugiau energijos, bet ir didelio energijos kaupimo našumo. „Bosch“ siūlo sprendimą abiem atvejais – tai S5 A serijos akumuliatorius su AGM technologija. Ypač sudėtingomis sąlygomis „Bosch“ S5 A akumuliatorius gali tiekti daug daugiau energijos nei įprasta baterija. Taip pat jis gali kaupti energijos perteklių, kad būtų užtikrintas nuolatinis energijos tiekimas į automobilio elektros įrangą.

S6 akumuliatoriusAkivaizdūs pranašumai:

 

 • Ilgesnis eksploatavimo laikas ir iki 4 kartų didesnis atsparumas gilaus ciklo iškrovimui, lyginant su įprastais akumuliatoriais
 • Nenutrūkstanti energija net ir trumpų kelionių, dažnų sustojimų eisme metu ar išaugus energijos sąnaudoms, kai stovima vietoje
 • Nepriekaištinga galia ir “startinė srovė” net ir intensyviai naudojant elektros įrangą
 • Montavimas bet kokia padėtimi, jokių nuotėkių ir visiškai nereikalauja priežiūros

 

S5 su EFB technologija – automobiliams su start/stop sistema

S5 su EFB technologija užpildo spragas tarp įprastų starterio akumuliatorių ir S5 su AGM technologija. Šis akumuliatorius idealiai atitinka automobilių su start/stop sistema reikalavimus ir užtikrina patikimą energijos tiekimą net ir naudojant daug elektros įrangos. Dėl atsparumo gilaus ciklo iškrovimams jis gali tiekti pakankamai energijos net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis – kaskart užvedus variklį.

S5 akumuliatoriusAkivaizdūs pranašumai:

 

 • Ilgesnis eksploatavimo laikas ir du kartus didesnis atsparumas gilaus ciklo iškrovimui, lyginant su įprastu akumuliatorium
 • Patikimas užvedimas net ir esant ekstremalioms temperatūroms bei naudojant daug elektros įrangos
 • Ypač geras įkrovimo priėmimas ir pritaikymas trumpoms kelionėms
 • Visiškai nereikalauja techninės priežiūros, užsandarintas ir nepraleidžiantis nuotėkių pavertus iki 55° kampo

 

S5 / S4 / S3 su „PowerFrame®“ technologija – optimali užvedimo energija kiekvienam automobiliui

Senesniems automobiliams, kuriuose langai atidarinėjami rankiniu būdu, standartinis energijos šaltinis yra visiškai pakankamas. Tačiau visada geriausia rinktis „Bosch“ kokybę. S5, S4 ir S3 modelių serija užtikrina, kad būtų patenkinti visų transporto priemonių tipų reikalavimai. Dėl „PowerFrame®“ akumuliatoriaus plokštelių technologijos galimas ne tik greitas, nedidelio pasipriešinimo įkrovimas ir iškrovimas, bet ir ilgesnis naudojimo laikas, didesnis našumas bei nepriekaištinga galia užvedant šalto oro sąlygomis.

S5, S4 ir S3 akumuliatoriaiAkivaizdūs pranašumai:

 

 • Maksimalus saugumas prieš sprogimą, dėl dvigubo plono tinklelio liepsnos gaudytuvo
 • Sandari akumuliatoriaus dangčio konstrukcija, apsaugantis nuo elektrolito nuotėkio
 • Paprasta sumontuoti ir transportuoti, naudojant ergonomiško dizaino rankenas
 • Visiškai nereikalinga techninė priežiūra

 

C3 ir C7 akumuliatorių įkrovikliai – visa galia vienu mygtuko paspaudimu

Kai temperatūra itin žema žiemą, automobiliams reikia daug daugiau energijos nei temperatūrai esant didesnei nei nulis. Be to, užvedant šaltu oru akumuliatorius smarkiai apkraunamas. Jei jūsų transporto priemonėje yra gausybė patogumo įrangos ir akumuliatorius greitai išsikrauna dėl daugybės trumpų kelionių, svarbu įkrauti akumuliatorių tinkamu laiku. Tiesiog prijunkite C3 arba C7 „Bosch“ įkroviklį prie savo automobilio akumuliatoriaus ir įkraukite. Abu modelius naudoti yra saugu ir paprasta. Tereikia paspausti mygtuką.

 

C3 yra skirtas automatiškai, greitai ir saugiai įkrauti mažesnių automobilių, motorolerių arba mopedų baterijas, o su C7 galima įkrauti ir transporterių, namelių ant ratų arba motociklų galingus akumuliatorius. Dėl 7 A elektros srovės stiprumo tai idealus pasirinkimas dideliems 12 ir 24 V akumuliatoriams.

 

Akumliatorių įkrovikliai Akivaizdūs pranašumai:

 

 • Paprastas visų tipų švino-rūgštinių akumuliatorių įkrovimas ir įtampos lygio palaikymas
 • Savaiminis reguliavimas dėl novatoriškos saugos koncepcijos
 • Atminties funkcija paskutiniams nustatymams išsaugoti
 • Tvirtas ir patikimas su apsaugomis nuo dulkių ir vandens purslų (IP 65)
 • Ergonomiškas dizainas ir paprastas naudoti

 

„Bosch“ priedai – viskas, ko jums reikia, tikrinant ir keičiant automobilių akumuliatorius

Apatinio bėgelio adapteris „Bosch Car Service“ siūlo visapusišką geriausios kokybės „Bosch“ priedų, padedančių patogiai ir profesionaliai prijungti, pakeisti arba patikrinti akumuliatorių, asortimentą. Mūsų ekspertai mielai padarys tai už jus.