Apie servisą

Apie Bosch Car Service

Bosch Car Service – tai profesonalus autoservisas Kretingoje, teikiantis kokybiškas automobilio priežiūros ir remonto paslaugas visų markių automobiliams. Dirbame naudodamiesi “Bosch“ – didžiausio pasaulyje automobilių detalių gamintojo, technologijomis, diagnostikos įranga bei turime ilgametę darbo patirtį, reguliariai  organizuojame kvalifikacijos kėlimo mokymus automechanikams, autoelektrikams bei administracijai.  Atliekame lengvųjų ir komercinių automobilių pilną techninį aptarnavimą bei remontą, tiekiame kokybiškas automobilių detales. Taip pat aptarnaujame sunkvežimius bei autobusus.

Esame vieningas kolektyvas, kurį sieja vertybės, kurias įgyvendiname kasdien. Didžiuojamės būdami “Bosch“ pasaulinio tinklo dalimi, kuris veikia nuo  1921 m.

Bosch Car Service vertybės:

Išskirtinė kokybė

Profesionaliai atliekami darbai: Mūsų darbuotojai yra tinkamai kvalifikuoti. Visuomet naudojame naujausią įrangą.

Autentiškos atsarginės dalys: Išskirtinai naudojame tik autentiškas ar aukščiausios kokybės atsargines dalis, kad išlaikytume transporto priemonės vertę.

Sąžiningumas: Pasirūpinsime Jūsų transporto priemone. Be to, visos mūsų dirbtuvės atitinka taikomus saugos ir aplinkos standartus.

Platus spektras ir visapusiškumas

Viskas, ko reikia automobiliui: Mes atliekame visų automobilių markių techninės priežiūros, remonto ir modifikavimo darbus. Galime suteikti kompetentingus patarimus visais su automobiliais susijusiais klausimais.

Visada pasirengę: Pagalba tada, kai jos reikia. Net nedarbo valandomis galite pasikliauti greitomis ir patikimomis paslaugomis avarijos ar gedimo atveju. Pasinaudokite 24-ių valandų „Bosch Car Service“ technine pagalba.

Mobilumas: Padėsime jums likti kelyje. Jei reikia, galite pasinaudoti pakaitine transporto priemone Jūsų automobilio remonto metu.

Sąžiningai ir už prieinamą kainą

Ekspertų darbas, aiškios kainos: Iš anksto pateiksime išsamią visų darbų ir jiems atlikti skiriamo laiko analizę. Todėl iš pat pradžių tiksliai žinosite, kiek viskas kainuos.

Sąžiningas požiūris į remonto darbus: Remontuojame tik tai, ką iš tiesų reikia remontuoti.

Darbus valdote jūs: Prieš atlikdami bet kokius papildomus darbus, visada suderinsime su Jumis.

Pamatykite patys: Visas pakeistas dalis saugome, kad atsiimdami transporto priemonę galėtumėte jas apžiūrėti.

Patikimumas ir pasitikėjimas

Jokios delsos: Visada laikomės pateiktų galutinių terminų.

Patikimumas: Garbingai laikomės susitarimų.

Kokybė ir galutinė apžiūra: Prieš grąžindami transporto priemonę atliekame bandomąjį važiavimą.

Profesionalus perdavimas: Kai atvyksite atsiimti transporto priemonę, kvalifikuotas komandos narys paaiškins apie atliktą darbą ir sąskaitoje pateiktus duomenis.

Asmeniškumas ir atsidavimas

Asmeninės paslaugos: Įsiklausysime į tai, ką norite pasakyti, ir maloniai suteiksime Jums patarimų, susijusių su Jūsų transporto priemone.

Visiškas atsidavimas: Suteiksime visa, ko reikia Jums ir Jūsų automobiliui. Galite mumis pasikliauti – rasime teisingą sprendimą net keisčiausiai ar neįprasčiausiai problemai.

Garantija atliktiems darbams ir autodetalėms

Visiems atliktiems darbams ir autodalims, išskyrus elektros sistemos darbams ir dalims, suteikiame garantiją.

Garantijos terminai:

 • Techninio aptarnavimo ir priežiūros darbams – 1 mėn.
 • Agregatų ir mazgų remonto darbams (išskyrus elektros prietaisus) – 6 mėn., bet ne daugiau 10 000 km.
 • Detalėms – vadovaujantis automobilių detalių gamintojų teikiamomis garantijomis.
 • Garantiniu laikotarpiu neatlygintinai šaliname visus garantinius gedimus bei brokuotas detales ir medžiagas.

Garantijos teikimo sąlygos:

 1. Garantija netaikoma savaime susidėvėjusioms detalėms (pvz. stabdžių trinkelėms, stabdžių diskams, padangoms, valytuvams, skysčiams, tepalams, lemputėms, dirželiams ir t.t.), jeigu jos natūraliai susidėvėjo naudojant automobilį pagal paskirtį, taip pat esant šių sąlygų 3 punkte nurodytoms aplinkybėms.
 2. Automobilio garantinis remontas turi būti atliekamas tik Bosch servise, Vytauto g. 120, Kretinga.
 3.  Garantija neteikiama šiais atvejais:
  • Laiku nevykdant automobilio planinių techninių aptarnavimų ir nesilaikant gamintojo numatyto reglamento;
  • Detalės pažeistos mechaniškai Užsakovo ar trečiųjų asmenų, kuriems Užsakovas perdavė automobilį;
  • Užsakovas nepaisė Vykdytojo nurodymų ir atsisakė keisti mazgus, detales ar atlikti technologiniuose procesuose numatytus darbus;
  • nustatoma, kad garantinis automobilio mazgas ar detalė buvo pažeista dėl netinkamo automobilio eksploatavimo (mechaninis pažeidimas, perkaitinimas, eksploatacija be ar su eksploatacinių skysčių trūkumu ir pan.).
 4. Garantiniu laikotarpiu Užsakovui nepateikus autoservisui „Paraiškos. Priėmimo-perdavimo akto“, kuri perduodama kartu su automobiliu, garantijos netaikomos, o Užsakovas privalo atsiskaityti už atliktus darbus bei remontui panaudotas detales pagal galiojančius autoserviso įkainius.