Elektros sistemų diagnostika

Elektros sistemų diagnostika

Jei elektros sistema sugedo arba įsijungė įspėjamoji variklio gedimų lemputė, galite pasitikėti mūsų ekspertais. Jie greitai aptiks ir pašalins problemą.

  • Profesionalus, sisteminis gedimų šalinimas
  • Puikiai apmokytas personalas
  • Pažangiausia, geriausios kokybės diagnostikos ir dirbtuvių įranga

Esame kompetentingi specialistai

Jei jūsų automobilyje atsirado elektronikos problema, galite pasitikėti neprilygstamais mūsų specialistų gebėjimais. Kadangi žinios „Bosch Car Service“ autodirbtuvėms perduodamos intensyvių mokymu metu tiesiai iš „Bosch“ – pasaulyje pirmaujančio originalios įrangos tiekėjo. Todėl mūsų technikai puikiai išmano diagnostiką ir gedimų šalinimą. Nuo akumuliatoriaus energijos valdymo iki elektroniniu būdu valdomų įpurškimo ar vairavimo pagalbos sistemų.

Tarpusavyje susijęs saugumas

Dėl vis didėjančio elektros sistemų dalių ir elektros įrangos kiekio automobilių remontas tampa vis sudėtingesniu. Tai reiškia, kad sudėtingos automobilio elektros sistemos priežiūra – tai ne tik perdegusios lemputės ar saugiklių keitimas. Elektroniniai komponentai ne tik sąveikauja vieni su kitais. Kartais vieni be kitų jie iš viso negali veikti. Todėl vieno jutiklio gedimas gali priversti visą elektros sistemą nustoti veikti. „Bosch Car Service“ specialistai yra tinkamai pasiruošę spręsti tokias problemas ir jiems visada galima patikėti atlikti profesionalų automobilio remontą.