Akumuliatoriaus patikra ir keitimas

Profesionali akumuliatoriaus techninė priežiūra

Ar jūsų akumuliatorius pasiruošęs veikti ir yra tinkamai parengtas žiemai? „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse galime nemokamai jį patikrinti. Ir jei reikia, mes jį nedelsiant pakeisime nauju.

  • Nemokamas akumuliatoriaus patikrinimas
  • Geriausios kokybės „Bosch“ akumuliatorių parinkimas

Žiema mūsų specialistų visiškai negąsdina

Kai tik oras atšąla, apie tai galite išgirsti ir pamatyti visur aplinkui – nebepasisukantys starteriai ir sustojusios transporto priemonės. Dėl to dažniausiai kaltas silpnas akumuliatorius, kadangi, esant žemai temperatūrai, cheminiai procesai sulėtėja ir variklyje atsiranda didesnė trintis. Tai labai blogai bet kokiam automobilio akumuliatoriui, ypač, kai dar ir generatorius tinkamai neveikia.

Lyg to būtų negana, šiuolaikinėse transporto priemonėse sumontuojama vis daugiau elektros įrangos – nuo “Start/Stop” sistemų iki veidrodėlių pašildymo. Tai reiškia, kad automobilių akumuliatorių priežiūra ir remontas vis labiau tampa specialistų sritimi. Todėl mes primygtinai patariame vairuotojams nekeisti akumuliatorių patiems, nebent turite reikalingas technines žinias. Visada geriausia patikėti techninę priežiūrą ir keitimą mūsų automobilių serviso darbuotojams – tiek vasarą, tiek žiemą.

Pagalba nusidėvėjusiems akumuliatoriams

Užvedimo pagalba gali būti didelis palengvinimas nusidėvėjusiems akumuliatoriams. Bet, prieš prijungdami savo automobilį prie kito, atsižvelkite į keletą aspektų:

Abiejų akumuliatorių nominali įtampa turi būti vienoda (pvz., 12 V). Automobilių kėbulai negali liestis. Išjungę visą elektros įrangą, prijunkite raudoną gnybtą prie teigiamo iškrauto akumuliatoriaus gnybto ir tada prie įkrauto akumuliatoriaus gnybto. Tada prijunkite juodą gnybtą prie neigiamo įkrauto akumuliatoriaus gnybto, o kitą galą prijunkite prie transporto priemonės su iškrautu akumuliatoriumi variklio metalinio paviršiaus dalies (masės). Svarbu. Niekada neprijunkite jo prie neigiamo iškrauto akumuliatoriaus gnybto, nes gali kilti sprogimo pavojus. Tik tada bandykite užvesti transporto priemonę.